تبلیغات
فقط بارسا... - حتی خیال رفتن از بارسلونا هم به ذهنم خطور نكرده است

فقط بارسا...

تا قهرمانی دوباره راهی نیست

درباره وبلاگ


نویسندگان

لینکهای مفید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

حتی خیال رفتن از بارسلونا هم به ذهنم خطور نكرده است

ستاره بارسلونا بر این باور است كه موفقیت تیم ملی كشورش نیازمند تلاش تمام بازیكنان است و یك بازیكن به تنهایی نمی‌تواند كاری از پیش ببرد.

 لیونل مسی ستاره بارسلونا كه به خاطر نمایش نه چندان خوبش در تیم ملی آرژانتین بارها از او انتقاد شده معتقد است كه تیم ملی كشورش در مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل كار سختی پیش‌رو دارد.

وی در گفت‌وگو‌ با رادیو بوینس آیرس آرژانتین گفت: مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل بازی‌های بسیار سختی است و روز به روز سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. تمام تیم‌ها قوی هستند و فوتبال خوب و با برنامه‌ای را ارائه می‌دهند. تیم ما باید به مصاف شیلی برود، بازی كه نیازمند تلاش دو چندان بازیكنان است. امیدوارم كه بازی‌ها را با پیروزی آغاز كنیم. به این مساله هم باید اشاره كنم كه نتایج اخیری كه گرفته‌ایم خوب نبوده است و در ماه‌های اخیر با ناكامی مواجه شده‌ایم.

پسر محبوب آبی ـ اناری‌ها بار دیگر با بیان این كه نمی‌خواهد مسی آرژانتین را با مسی بارسلونا مقایسه كنند، گفت: اصلا نمی‌خواهم بازی‌ام را در تیم ملی با بازی در بارسلونا مقایسه كنند. گاهی اوقات در تیم ملی در پستی كه در بارسلونا بازی می‌كنم، به كار گرفته نمی‌شوم. بنابراین چنین مقایسه‌ای درست نیست. از تماشاگران و دوستداران آرژانتین می‌خواهم كه صبر پیشه كنند. آن‌ها به خوبی می‌دانند كه نمی‌توان تیم ملی را فقط محدود به من كنند. باید برای پیروزی تمام بازیكنان دست به دست هم دهند. در بارسلونا به وضوح می‌توان این مساله را مشاهده كرد. در تیم ملی همواره در خیابان‌ها شاهد استقبال گرم مردم هستم، اما با این وجود پیوسته در معرض انتقاد قرار می‌گیرم. هواداران این را بدانند كه من بیشتر از دیگر بازیكنان دغدغه‌ موقعیت و نمایش خوب در تیم ملی را دارم.

بهترین بازیكن دو سال اخیر فوتبال جهان درباره احتمال ترك بارسلونا گفت: حتی خیال رفتن از بارسلونا هم به ذهنم خطور نكرده است. می‌خواهم در اینجا بمانم و فوتبالم را به پایان ببرم.