تبلیغات
فقط بارسا... - دانی آلوس: رسانه ها سعی در بی ثبات کردن بارسا دارند؛ولی هیچ چیز روی ما تاثیر نمی گذارد

فقط بارسا...

تا قهرمانی دوباره راهی نیست

درباره وبلاگ


نویسندگان

لینکهای مفید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

دانی آلوس: رسانه ها سعی در بی ثبات کردن بارسا دارند؛ولی هیچ چیز روی ما تاثیر نمی گذارد

ستاره برزیلی بارسا در صحبتهایی اعلام کرد که کاتالونیایی ها نباید اجازه دهند تا انتقادات روی آنها اثر منفی بگذارد.

Dani Alves, Barcelona

دانیل آلوس مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که انتقادات رسانه ها نمی تواند تیم کاتالان را بی ثبات کند، چرا که هیچ چیز برروی آبی اناری ها تاثیر منفی نمی گذارد

این روزها و بعد از تساوی بدون گل بارسا مقابل سویا و برد خفیف 0-1 این تیم مقابل گرانادا، عملکرد بارسا از سوی برخی خبرنگاران زیر سوال رفته است

دراین میان دانی آلوس در صحبتهایی اعلام کرد که او و هم تیمی هایش نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند و تمام اظهارنظرهای منفی از سوی خارج از باشگاه را نادیده می گیرند.

آلوس در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس بازتاب یافت گفت:« ما باید از توجه به آنچه در رسانه ها به آن پرداخته می شود  ، اجتناب کنیم. چون رسانه ها معمولا پر از مسائل چرت و بی ربط هستند. آنها به دنبال بی ثبات کردن ما هستند ولی هیچ چیزی نمی تواند روی بارسا تاثیر منفی بگذارد.»

این مدافع برزیلی ادامه داد:«  ما نباید به انتقادات از دنیای بیرون (ازباشگاه) اهمیتی بدهیم. ما باید به پتانسیل خودمان باور داشته باشیم. مهم این است که هیچ وقت به توانایی های خودمان شک نکنیم.»

بارسلونا بعد از برد 0-5 مقابل مایورکا در دیدار روز شنبه و در پایان رقابتهای این  هفته، در رده دوم جدول لالیگا قرار گرفت.