تبلیغات
فقط بارسا... - از گلزنی مسی به وجد می‌آیم اما نه مقابل رئال !!!

فقط بارسا...

تا قهرمانی دوباره راهی نیست

درباره وبلاگ


نویسندگان

لینکهای مفید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

از گلزنی مسی به وجد می‌آیم اما نه مقابل رئال !!!


رییس افتخاری باشگاه رئال مادرید در اظهار نظری جالب گفت که هر گاه مسی را در حال گل زدن می‌بیند به وجد می‌آید و بسیار خوشحال می‌شود.

 

    آلفردو دی استفانو اسطوره باشگاه رئال مادرید به ستایش از لیونل مسی اسطوره آرژانتینی بارسلونا پرداخت و گفت: مسی فوق‌العاده بااستعداد است. نمایش بسیار خوبی که او در چند سال اخیر داشته، همگان را به وجد آورده است. او با بارسلونا عناوین زیادی به دست آورده و کسی نمی‌تواند موفقیت‌های او را انکار کند. وقتی او را در حال گل زدن می‌بینم احساس خوشحالی و سرور می‌کنم.

رییس افتخاری باشگاه رئال مادرید درباره مقایسه ماردونا اسطوره فوتبال آرژانتین و سرمربی کنونی الوصل امارات با مسی تصریح کرد: نام مسی همچون مارادونا ترس و اضطراب را به تیم حریف وارد می‌سازد. به نظرم مقایسه این دو درست نیست چرا که در زمان‌های مختلف بازی کرده‌اند. نمی‌توان زمانی را که مارادونا بازی می‌کرد با امروز مقایسه کرد. در این شکی وجود ندارد که هر دوی آن‌ها بازیکنان بزرگی بوده‌اند و در ترکیب تیم‌های خود خوش درخشیده‌اند اما در هر حال به نظر من مقایسه آن‌ها جایز نیست.

دی استفانو به خوبی می‌دانست که این سخنان خشم طرفداران رئال مادرید را برخواهد انگیخت به همین خاطر در پایان سخنان خود افزود: از گل زدن‌های مسی به وجد می‌آیم اما نه در مقابل رئال مادرید.