تبلیغات
فقط بارسا... - شگاه ژاپنی به دنبال رونالدینیو

فقط بارسا...

تا قهرمانی دوباره راهی نیست

درباره وبلاگ


نویسندگان

لینکهای مفید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شگاه ژاپنی به دنبال رونالدینیو

باشگاه ژاپنی کاوازاکی فرونتال در پی امضای قرارداد با مهاجم برزیلی پیشین بارسلونا است.

 

    به نقل از سانکی اسپورت، رونالدینیو طی دوران بازی خود در اروپا در تیم‌هایی مانند پاری سن ژرمن، بارسلونا و میلان بازی کرده است.

گفته می‌شود نفراتی از این باشگاه برای زیر نظر گرفتن رونالدینیو به بزریل سفر کرده‌اند. این بازیکن ژانویه گذشته از میلان جدا شد و به فلامنگو برزیل پیوست. اگر این انتقال انجام شود، کاوازاکی می‌تواند به رتبه‌های بالاتر از دوازدهم در جی‌لیگ فکر کند.

مدیر ورزشی این باشگاه ژاپنی در این خصوص گفت: ما تلاش می‌کنیم بازیکن کهنه‌کاری مانند رونالدینیو را به تیممان بیاوریم. چند تن از اعضای باشگاه به برزیل رفته‌اند و امیدوارند بتوانند پیش از بازگشت به ژاپن با وی گفت‌وگو کنند. 

مدیر ورزشی باشگاه ادامه داد: بدون شک رونالدینیو با قیمت کمی به تیم ما نخواهد آمد. قرارداد انتقال او از میلان به فلامنگو نزدیک به 3 میلیون یورو بود. چنین مبلغی تاکنون در لیگ ژاپن پرداخت نشده است ولی کاوازاکی قصد دارد تمام مشکلات خرید این بازیکن را از پیش رویش بردارد. ما سعی می‌کنیم در چند دیدار نخست رونالدینیو برای باشگاه همه پول‌های هزینه شده را به حساب باشگاه بازگردانیم زیرا می‌دانیم چه اتفاقاتی برای کاشیما آنتلرز پس از خرید بازیکنان بزرگ افتاد.

رونالدینیو که در جام جهانی 2010 از ترکیب تیم ملی بیرون مانده بود، در سال 2011 بار دیگر به تیم ملی بازگشت و بازی‌های بسیار خوبی را نیز انجام داد.