تبلیغات
فقط بارسا... - گواردیولا:باید با تاکتیکهای دفاعی پلژن کنار بیائیم/ فکرش را هم نمی کردم که این همه مربی بارسا بمانم

فقط بارسا...

تا قهرمانی دوباره راهی نیست

درباره وبلاگ


نویسندگان

لینکهای مفید

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

گواردیولا:باید با تاکتیکهای دفاعی پلژن کنار بیائیم/ فکرش را هم نمی کردم که این همه مربی بارسا بمانم

Guardiola and Messi 

مربی اسپانیایی معتقد است که غلبه بر حریف امشب می تواند فشارها از روی تیمش را کم کند

پپ گواردیولا مربی جوان بارسلونا به دنبال آن است تا تیمش با غلبه بر ویکتوریا پلژن و کسب سه امتیاز این بازی با آرامش بیشتری کار را دنبال کند.

گواردیولا امشب دویستمین حضورش روی نیمکت مربیگری بارسا را جشن می گیرد و به دنبال آن است تا این روز ویژه را با کسب سه امتیاز بازی به خاطر بسپارد

گواردیولا در صحبتهایی درجمع خبرنگاران گفت:« پیروزی در دیدارامشب به منزله حضور در جمع 16 تیم برتر است و بدین ترتیب با کسب این برد و مسجل شدن صعود ما به دور بعد، نگرانی خاصی تا پایان فوریه نخواهیم داشت.»

مربی تیم کاتالان ادامه داد:« در صورتی که این اتفاق بیفتد ما با استرس و نگرانی کمتری به میلان خواهیم رفت و من می توانم به سایر بازیکنانم فرصت به نمایش گذاشتن توانایی هایشان را بدهم..»

گواردیولا می داند که با وجود برد 0-2 تیمش مقابل حریف اهل جمهوری چک در دیدار رفت، بارسا در مصاف با ویکتوریا پلژن کار سختی خواهد داشت:« پلژن تیم قدرتمند و سرعتی ای است. آنها مقابل ما خیلی خوب دفاع کردند. زمانی که یک بار مقابل همدیگر بازی کرده باشی، کار به مراتب آسان تری را داری ولی مهمترین کار برای ما این است که به تاکتیک های تدافعی پلژن عادت کنیم.»

مربی بارسا ادامه داد:« می دانم که امشب دویستمین حضور من روی نیمکت مربی گری این تیم بزرگ است ولی انتظار نداشتم که برای مدتی به این طولانی ای مربی بارسا بمانم. در طول این 4 سال همه چیز ایده آل و کامل نبوده ولی ما جامهای زیادی را با هم کسب کردیم که این خودش گویای همه چیز هست.»

مربی جوان بارسا در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« من از شاگردانی که دارم احساس غرور می کنم و فکر می کنم که ما با هم به نتایج خوبی رسیده ایم. بازیکنان من دائما پیشرفت می کنند و مرا هم به جلو می کشند. آنها مرا مبدل به مربی بهتری کرده اند.»

این بازی امشب ساعت 20.45 به وقت اروپای مرکزی برگزار می شود. بارسا و میلان هر دو 7 امتیازی هستند و تیم ایتالیایی امشب مقابل باته بوریسوف قرار خواهد گرفت